Tetova News - Lajmet e fundit

NRG Band vjen me “As 5 pare” (Video)


Grupi pejan “NGR Band” ka publikuar këngën më të re me titull “As pesë pare”.
Pas bahskëpunimit me Klepton i cili pati pasur sukses, pop bendi kosovar pati paralajmëruar shumë risi gjatë sezonit veror.
Dhe kështu, kënga ka ardhur bashkë me videoklip, i cili shihet të jetë realizuar në sheshin “Zahir Pajaziti” të kryeqytetit.
Kënga brenda ka tinguj mjaft ritmik, çka pritet të jetë këtë verë.