Tetova News - Lajmet e fundit

Irina Shayk, super seksi duke u freskuar (FOTO)

Irina Shayk tregon aftësitë e saj në oborr në setin më të fundit fotografik, ku “ngre temperaturat” duke u freskuar me ujë.
Modelja ruse shihet e veshur me veshje të stinës së verës dhe duke spërkatur veten.
27-vjeçarja e ka realizuar këtë set fotografik për markën kanadeze Dynamite.