Tetova News - Lajmet e fundit

FOTO – Irina Shayk në setin e ri fotografik të Beach Bunny


Irina Shayk vjen me një set fotografik ku ngjan si një braziliane në paradën e madhe të karnavaleve të Rio de Jeneiro. Supermodelja ruse ka pozuar me bikini dhe nëse jeni në gjendje të shikoni në pjesën e kokës, do të vini re puplat e mëdha, karakteristike të vajzave karioka. Fotot e 27-vjeçares janë bërë në kuadër të fushatës së markës Beach Bunny me titull “Më ço në Rio”.
5
1
2
3
4
6
7
8
9
10